De achttien kantoorunits in het World Trade Center Twente die op 1 juni 2017 werden opgeleverd zijn volledig verhuurd. Inmiddels is de tweede fase, de verdere verbouw van klaslokalen tot nieuwe kantoorunits, gestart. Naar verwachting zullen deze op 1 augustus 2018 worden opgeleverd en kan het WTC weer nieuwe residents verwelkomen.
Kantoorconcept WTC slaat aan
In het WTC concept worden full-service, gebruiksklare kantoren aangeboden in units vanaf 28m2. De kantoren zijn bedoeld voor bedrijven en
organisaties die internationaal actief zijn of willen worden. Op deze wijze is samen met de flexplekken in de voormalige MTS Hofstede een interactieve community ontstaan van ondernemers die, naast hun business, naar behoefte kennis en ervaring uitwisselen. Daarnaast liften de bedrijven en organisaties mee op de topbranding WTC en kunnen ondernemers gebruik maken van het netwerk van bijna 300 World Trade Centers wereldwijd. Ook gunstig is de centrale ligging in het centrum, naast station Hengelo en binnen afzienbare tijd met directe verbinding naar de snelweg A35. In en om het gebouw zijn diverse faciliteiten zoals vergaderzalen aanwezig en wordt een pakket aanvullende diensten door het WTC aangeboden.
Geïnteresseerden welkom voor bezichtiging
Wie een rondleiding op prijs stelt en een beeld wil krijgen van de nieuwe kantoren, is uitgenodigd contact op te nemen met het WTC: tel. 074-2915604, m.nassette@wtctwente.eu